Sauna ICON

Sauna ICON

Nadčasový design

Tvar připomínající kostku se skvěle hodí do dnešních moderních zahrad. Tento nový design navíc poskytuje pohodlnější zážitek ze saunování - nabízí daleko více prostoru za zády, než obvyklé tvary sudu. Přesto se stejně snadno sestavuje a v případě potřeby lze saunu také jednoduše přemístit.

 

Kompaktní velikost & snadná montáž

Sauna Icon 200 S je vyrobena tak, aby jí bylo možné umístit i na velmi malou zahradu. Přípravy k umístění sauny nevyžadují nákladné zemní práce a samotnou montáž zvládne s trochou zručnosti každý. I když se jedná o kompaktní model, pohodlně se zde vejdou 2-4 osoby, které si tak krásy saunování mohou užívat společně.

 

Flexibilní & bezpečná

Promyšlený tvar sauny Icon 200 ji dovoluje k ohřevu použít buď elektrická kamna, nebo kamna na dřevo. Topidlo je umístěno vždy na zadní stěně sauny, což uživatelům zajišťuje bezpečný prostor pro odchod protilehlými dveřmi.

 

Proč koupit saunu od nás?

Naše sauny vyrábíme buď z kvalitního severského smrku nebo ve verzi Thermowood, což sauně dodává stabilitu, odolnost a také zvýšenou bezpečnost pro alergiky (verze Thermowood), kteří nemohou používat standardní dřevěné výrobky. Pečujte o své zdraví a začněte se saunováním ještě dnes!

Fotogalerie